Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Grift en Gracht Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 78 houses in Utrecht met 81–150 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+23.1% t.o.v. mediaan van € 5.526/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 9317 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 740.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440112
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Johan de Witt — 0.13 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kind en Co Oog in Al — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 2.8 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS Jaarbeursplein — 1.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | A Beautiful Mess — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.767 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 169.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.922 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant eco TECplus VHR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | A++ | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -4.000 | |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | E | € 750.000 |
+€ 45.540
4 stap(pen)
|
€ 795.540 | +€ 6.540 | |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | C | € 749.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 773.800 | € -15.200 | |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | B | € 750.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 763.970 | € -25.030 | |
| Nieuwe Koekoekstraat 8 Vogelenbuurt | 120 | C | € 795.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 819.000 | +€ 30.000 | |
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | A+ | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | € -59.000 | |
| Eikstraat 47 Oudwijk | 130 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 60.000 | |
| Gildstraat 84 Wittevrouwen | 125 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 61.000 | |
| Palmstraat 56 Wittevrouwen | 137 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 61.000 | |
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -64.000 | |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | D | € 675.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 707.400 | € -81.600 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -89.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | 6 | A++ | € 785.000 | € 6.488 |
| 1e Spechtstraat 7 Vogelenbuurt | 120 | 6 | F | € 849.000 | € 7.075 |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | 6 | A | € 700.000 | € 5.882 |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | 6 | C | € 749.000 | € 6.040 |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | 6 | A++ | € 675.000 | € 5.533 |
| Nieuwe Koekoekstraat 8 Vogelenbuurt | 120 | 5 | C | € 795.000 | € 6.625 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | 5 | A | € 695.000 | € 5.697 |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | 5 | D | € 675.000 | € 5.625 |
| Gildstraat 84 Wittevrouwen | 125 | 5 | A | € 850.000 | € 6.800 |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | 6 | A+ | € 697.500 | € 5.365 |