house · resale
Grondzeilerstraat 32
3255CA Oude-Tonge · Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade · wijk Oude-Tonge · Goeree-Overflakkee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Krieger & Witte Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Goeree-Overflakkee met 84–156 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.875/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goeree-Overflakkee
| Inwoners | 1.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 4019 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19240602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | ALDI — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Apotheek | Apotheek Oude Tonge — 0.37 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Oude Tonge — 0.36 km |
| OV-station | Busstation Oude-Tonge — 0.81 km |
| Restaurant | Lely — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.380 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte en elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 428 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Goeree-Overflakkee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Singelkade 30 Middelharnis westplaat | 128 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -6.000 | |
| Springert 18 Ouddorp zuid | 92 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -16.000 | |
| Singelkade 92 Middelharnis westplaat | 142 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 33.000 | |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | D | € 399.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 431.940 | € -33.060 | |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 34.000 | |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | E | € 395.000 |
+€ 29.700
4 stap(pen)
|
€ 424.700 | € -40.300 | |
| Doetinchemsestraat 62 Middelharnis bomenbuurt | 124 | C | € 375.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 399.800 | € -65.200 | |
| Azaleastraat 29 Stellendam west | 104 | A+ | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -66.000 | |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | C | € 375.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 396.600 | € -68.400 | |
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -80.000 | |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | 4 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | 4 | D | € 399.000 | € 3.270 |
| Singelkade 30 Middelharnis westplaat | 128 | 5 | A | € 459.000 | € 3.586 |
| Doetinchemsestraat 62 Middelharnis bomenbuurt | 124 | 5 | C | € 375.000 | € 3.024 |
| Azaleastraat 29 Stellendam west | 104 | 4 | A+ | € 399.000 | € 3.837 |
| Boomgaardpad 29 Ooltgensplaat woonkern | 111 | 5 | B | € 568.000 | € 5.117 |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | 5 | A | € 375.000 | € 3.538 |
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | 5 | A | € 385.000 | € 3.738 |
| Bosdreef 42 Dirksland centrum | 100 | 4 | B | € 565.000 | € 5.650 |
| Singelkade 92 Middelharnis westplaat | 142 | 5 | A | € 498.000 | € 3.507 |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | 4 | A | € 449.000 | € 4.989 |