Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 40 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WSM Real Estate B.V. (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 apartments in Amsterdam met 28–52 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+28.2% t.o.v. mediaan van € 9.359/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.730 |
|---|---|
| Dichtheid | 27742 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AB02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vinseschool — 0.06 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jor & Daan — 0.08 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.23 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Mouw & Kruysse — 0.22 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Cosmetiek en Homeopathie — 0.07 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 2.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS IJzijde — 1.17 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rafi — 0.01 km · 249 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.292 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 40 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.000 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.375 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~880 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 360 per jaar en 360 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 136 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marathonweg 13 Marathonbuurt-Oost | 43 | B | € 470.000 | +€ 0 | € 470.000 | € -10.000 | |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | C | € 455.000 | +€ 0 | € 455.000 | € -25.000 | |
| Van Ostadestraat 388 Willibrordusbuurt | 45 | D | € 449.500 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 452.650 | € -27.350 | |
| Blasiusstraat 70 Weesperzijde-Noord | 46 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -30.000 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -41.000 | |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | D | € 435.000 |
+€ 3.290
1 stap(pen)
|
€ 438.290 | € -41.710 | |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -45.000 | |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | E | € 425.000 |
+€ 5.720
2 stap(pen)
|
€ 430.720 | € -49.280 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 3.220
1 stap(pen)
|
€ 428.220 | € -51.780 | |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -55.000 | |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -55.000 | |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |
| Marathonweg 13 Marathonbuurt-Oost | 43 | 2 | B | € 470.000 | € 10.930 |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | 2 | C | € 395.000 | € 10.395 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |