Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Biemans Made makelaardij o.z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Drimmelen met 81–150 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-10.4% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Drimmelen
| Inwoners | 1.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 1391 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 574.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17190202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lage Weide — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Made — 1.16 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Biesbosch — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Pub — 0.67 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.624 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.283 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 411 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Drimmelen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lijsterhof 43 Hoogerheide | 132 | A | € 440.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 450.560 | +€ 560 | |
| Rassegemstraat 27 Molenpolder | 105 | E | € 399.000 |
+€ 43.050
5 stap(pen)
|
€ 442.050 | € -7.950 | |
| Noord-Brabantlaan 11 De Heerlijkheid Lage Zwaluwe | 115 | C | € 430.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 462.200 | +€ 12.200 | |
| Raadhuisstraat 55 Terheijden noordwest | 101 | A | € 425.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 433.080 | € -16.920 | |
| Kerkdijk 39 Helkant | 90 | G | € 425.000 |
+€ 43.200
7 stap(pen)
|
€ 468.200 | +€ 18.200 | |
| Polderstraat 24 Molenpolder | 104 | D | € 395.000 |
+€ 36.400
4 stap(pen)
|
€ 431.400 | € -18.600 | |
| Lucia Eijckenstraat 8 De Meede | 88 | G | € 369.000 |
+€ 42.240
7 stap(pen)
|
€ 411.240 | € -38.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noord-Brabantlaan 11 De Heerlijkheid Lage Zwaluwe | 115 | 5 | C | € 430.000 | € 3.739 |
| Vlietstraat 14 Zeggepolder-zuid | 108 | 5 | C | € 525.000 | € 4.861 |
| Raadhuisstraat 55 Terheijden noordwest | 101 | 5 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| Blockmekerstraat 31 Middelmade | 120 | 4 | D | € 529.000 | € 4.408 |
| Gomarusstraat 27 Wagenberg zuidoost | 114 | 5 | B | € 575.000 | € 5.044 |
| Rassegemstraat 27 Molenpolder | 105 | 4 | E | € 399.000 | € 3.800 |
| Polderstraat 24 Molenpolder | 104 | 6 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Lijsterhof 43 Hoogerheide | 132 | 6 | A | € 440.000 | € 3.333 |
| Middelmeede 10 De Meede | 127 | 4 | A | € 550.000 | € 4.331 |
| Buntlaar 23 Zeggepolder-oost | 134 | 5 | A | € 569.000 | € 4.246 |
| Spoorstraat 27 De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe | 115 | 4 | B | € 625.000 | € 5.435 |
| Kerkdijk 39 Helkant | 90 | 5 | G | € 425.000 | € 4.722 |