apartment · resale
mt. Lincolnweg 62
1033SN Amsterdam · NDSM terrein · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Cocq Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 269 apartments in Amsterdam met 51–94 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 8.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 11396 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 94% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Baanbreker — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Antarus — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Molenwijk — 1.71 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Barossa — 0.08 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 730 per jaar (~€ 61/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.164 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~511 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~73 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 235 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 |
+€ 20.400
3 stap(pen)
|
€ 645.400 | € -4.600 | |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | D | € 599.000 |
+€ 41.610
6 stap(pen)
|
€ 640.610 | € -9.390 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 39.900
6 stap(pen)
|
€ 639.900 | € -10.100 | |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | A++ | € 630.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 638.640 | € -11.360 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 38.760
6 stap(pen)
|
€ 663.760 | +€ 13.760 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 33.000
5 stap(pen)
|
€ 633.000 | € -17.000 | |
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | B | € 640.000 |
+€ 28.700
4 stap(pen)
|
€ 668.700 | +€ 18.700 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 39.500
5 stap(pen)
|
€ 629.500 | € -20.500 | |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 |
+€ 22.200
3 stap(pen)
|
€ 672.200 | +€ 22.200 | |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | A++ | € 665.000 |
+€ 8.040
1 stap(pen)
|
€ 673.040 | +€ 23.040 | |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | A+ | € 600.000 |
+€ 17.160
2 stap(pen)
|
€ 617.160 | € -32.840 | |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | C | € 650.000 |
+€ 37.000
5 stap(pen)
|
€ 687.000 | +€ 37.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | 3 | A | € 725.000 | € 10.211 |