apartment · resale
Tuinkersstraat 19
1314KW Almere · Kruidenwijk Midden-oost · wijk Kruidenwijk · Almere
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAT Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Almere met 49–91 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-2.8% t.o.v. mediaan van € 4.408/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 9005 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 285.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00342604
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Digitalis — 0.32 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.12 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Boog — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 1.76 km |
| OV-station | Station Centrum — 1.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Soju BBQ — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.525 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~910 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~280 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 237 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.G. Waltherhof 97 Muziekwijk Z.-Oost | 52 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Kerkstraat 56 Centrum Haven Noord | 68 | B | € 299.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 306.480 | +€ 6.480 | |
| Binnenhof 20 Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat) | 72 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -15.000 | |
| Johannes Vermeerstraat 160 Tussen de Vaarten N.- Noord | 76 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent | 83 | B | € 335.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 344.130 | +€ 44.130 | |
| Hofmark 361 Hofmark, Redemark en Sportmark | 89 | B | € 335.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 344.790 | +€ 44.790 | |
| Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid | 81 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Meerstraat 82 Centrum Haven Zuid | 89 | B | € 350.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 359.790 | +€ 59.790 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Binnenhof 20 Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat) | 72 | 3 | A | € 285.000 | € 3.958 |
| Johannes Vermeerstraat 160 Tussen de Vaarten N.- Noord | 76 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.408 |
| Kerkstraat 56 Centrum Haven Noord | 68 | 2 | B | € 299.000 | € 4.397 |
| Sumatraweg 264 Indische Buurt West | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid | 72 | 3 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid | 81 | 3 | A | € 350.000 | € 4.321 |
| Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent | 83 | 3 | B | € 335.000 | € 4.036 |
| Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) | 76 | 3 | A+ | € 419.000 | € 5.513 |
| Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord | 81 | 4 | A+ | € 375.000 | € 4.630 |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | 3 | B | € 365.000 | € 4.345 |
| Azorenweg 11 Eilandenbuurt West | 86 | 3 | A | € 370.000 | € 4.302 |