Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 171 m² |
| Perceel | 270 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vermunt Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Roosendaal met 119–222 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+4.0% t.o.v. mediaan van € 3.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 2.100 |
|---|---|
| Dichtheid | 4042 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740705
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lavoor — 0.14 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.08 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Poliklinische Apotheek — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Van Rijn — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 0.58 km |
| OV-station | Roosendaal — 2.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.032 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 171 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.420 per jaar (~€ 285/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.317 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2907 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1026 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 684 per jaar en 684 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant VHR eco tec plus 30-34 cw 5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 630 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boulevard Antverpia 29 Heerma van Vossstraat-Molenbeek | 160 | C | € 649.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 663.400 | +€ 28.400 | |
| Mahlerlaan 3 Fatima-villapark | 121 | F | € 569.000 |
+€ 31.460
4 stap(pen)
|
€ 600.460 | € -34.540 | |
| Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost | 151 | C | € 575.000 |
+€ 13.590
1 stap(pen)
|
€ 588.590 | € -46.410 | |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | C | € 550.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 561.970 | € -73.030 | |
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 537.870 | € -97.130 | |
| Fleurberg 14 Tolberg-Centrum | 150 | A | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | € -106.000 | |
| Imkerberg 60 Tolberg-Centrum | 149 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -110.000 | |
| Alexanderdonk 20 Langdonk-Oost | 169 | C | € 509.000 |
+€ 15.210
1 stap(pen)
|
€ 524.210 | € -110.790 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boulevard Antverpia 29 Heerma van Vossstraat-Molenbeek | 160 | 6 | C | € 649.000 | € 4.056 |
| Alexanderdonk 20 Langdonk-Oost | 169 | 7 | C | € 509.000 | € 3.012 |
| Imkerberg 60 Tolberg-Centrum | 149 | 6 | A | € 525.000 | € 3.523 |
| Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost | 151 | 5 | C | € 575.000 | € 3.808 |
| Fleurberg 14 Tolberg-Centrum | 150 | 5 | A | € 529.000 | € 3.527 |
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Azurietdijk 27 Kortendijk A | 143 | 6 | A | € 399.000 | € 2.790 |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | 5 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Vinkenbroeksestraat 16 Vroenhout | 208 | 6 | A++ | € 825.000 | € 3.966 |
| Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw | 136 | 5 | A | € 445.000 | € 3.272 |
| Turfberg 56 Scherpdeel | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Mahlerlaan 3 Fatima-villapark | 121 | 7 | F | € 569.000 | € 4.702 |