apartment · resale
Klaas Katerstraat 102
1069RT Amsterdam · Zuidwestkwadrant-Zuid · wijk Osdorp-Midden · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AVT Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 275 apartments in Amsterdam met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-42.2% t.o.v. mediaan van € 8.010/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 6.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 17567 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 432.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FJ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.26 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Parkrand Apotheek — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Lingzhi — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.84 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 2.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Leziz — 0.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.898 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 251 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | F | € 350.000 |
+€ 28.490
5 stap(pen)
|
€ 378.490 | +€ 3.490 | |
| Petmolen 80 Molenwijk | 95 | E | € 350.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 381.350 | +€ 6.350 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 24.790
5 stap(pen)
|
€ 364.290 | € -10.710 | |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 362.900 | € -12.100 | |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | B | € 385.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 393.910 | +€ 18.910 | |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | D | € 375.000 |
+€ 19.440
3 stap(pen)
|
€ 394.440 | +€ 19.440 | |
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | B | € 395.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 403.580 | +€ 28.580 | |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | B | € 335.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 343.140 | € -31.860 | |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | B | € 335.000 |
+€ 8.030
1 stap(pen)
|
€ 343.030 | € -31.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | 3 | A | € 350.000 | € 4.487 |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | 3 | F | € 350.000 | € 4.545 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | 3 | C | € 325.000 | € 4.276 |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | 3 | B | € 425.000 | € 5.592 |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | 4 | B | € 385.000 | € 4.753 |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | 3 | B | € 335.000 | € 4.527 |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | 4 | F | € 400.000 | € 5.000 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |