apartment · resale
Cornelis van Rijplantsoen 85
1063MD Amsterdam · Dobbebuurt · wijk Slotermeer-Noordoost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raek Makelaars B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 247 apartments in Amsterdam met 68–127 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-24.9% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 10648 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 337.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FD04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Al Wafa — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu Apotheek Rypkema — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Slotermeer — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG West — 1.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.97 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sortie — 0.1 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 123.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.960 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.908 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1666 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 392 per jaar en 392 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 322 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 24.650
5 stap(pen)
|
€ 574.650 | € -350 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 583.280 | +€ 8.280 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -10.000 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 558.730 | € -16.270 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 558.090 | € -16.910 | |
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | 4 | A | € 545.000 | € 5.396 |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | 4 | A | € 575.000 | € 6.117 |
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | 4 | A | € 595.000 | € 5.833 |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | 4 | A | € 525.000 | € 5.585 |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | 4 | A+ | € 575.000 | € 6.250 |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | 4 | A | € 515.000 | € 5.479 |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | 4 | A | € 595.000 | € 5.667 |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | 4 | C | € 475.000 | € 4.897 |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | 4 | C | € 685.000 | € 6.919 |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | 4 | A | € 540.000 | € 6.067 |