apartment · resale
Lodewijk Boisotstraat 6
1057ZN Amsterdam · Filips van Almondekwartier · wijk Chassébuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wester Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 271 apartments in Amsterdam met 57–106 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+11.3% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.085 |
|---|---|
| Dichtheid | 25960 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 525.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EN01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | As-Siddieq — 0.26 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf het Ruytertje — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.65 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.26 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sham — 0.08 km · 117 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.640 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.598 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1394 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 328 per jaar en 328 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 311 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 731.840 | +€ 6.840 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 732.650 | +€ 7.650 | |
| Transvaalstraat 39 Transvaalbuurt-Oost | 81 | D | € 700.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 712.960 | € -12.040 | |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | E | € 695.000 |
+€ 16.280
3 stap(pen)
|
€ 711.280 | € -13.720 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | +€ 15.000 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 702.020 | € -22.980 | |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | C | € 695.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 701.750 | € -23.250 | |
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -25.000 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | 3 | A | € 750.000 | € 9.146 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | 3 | A | € 750.000 | € 9.036 |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | 3 | A++ | € 700.000 | € 8.434 |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | 3 | A | € 675.000 | € 8.333 |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | 3 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | 3 | A | € 685.000 | € 8.155 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest | 82 | 3 | A | € 785.000 | € 9.573 |