Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 106 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Katwijk met 91–170 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-7.6% t.o.v. mediaan van € 4.955/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 2.680 |
|---|---|
| Dichtheid | 6356 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 585.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wegwijzer — 0.38 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sloothaak — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw Rapenburg — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 2.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bar/Bistro De Roos — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.039 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 485 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | D | € 585.000 |
+€ 34.290
3 stap(pen)
|
€ 619.290 | +€ 19.290 | |
| Langevaart 2 Westerhaghe | 153 | C | € 599.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 629.600 | +€ 29.600 | |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | C | € 545.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 566.400 | € -33.600 | |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | B | € 619.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 633.850 | +€ 33.850 | |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | C | € 615.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 637.400 | +€ 37.400 | |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -50.000 | |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 75.000 | |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | C | € 499.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 520.600 | € -79.400 | |
| Mr. D. Donker Curtiusstraat 42 De Noord | 95 | G | € 475.000 |
+€ 38.000
6 stap(pen)
|
€ 513.000 | € -87.000 | |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | B | € 499.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 512.310 | € -87.690 | |
| Oude Vlietweg 1 Centrum | 125 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 95.000 | |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | 4 | D | € 585.000 | € 4.606 |
| Oude Vlietweg 1 Centrum | 125 | 4 | A++++ | € 695.000 | € 5.560 |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | 5 | B | € 619.000 | € 4.585 |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | 5 | A | € 675.000 | € 5.315 |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | 5 | A+ | € 695.000 | € 5.073 |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | 5 | B | € 499.000 | € 4.124 |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | 4 | A+ | € 550.000 | € 4.955 |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | 5 | C | € 615.000 | € 5.491 |
| Spinozalaan 18 Westerhaghe | 119 | 4 | D | € 799.000 | € 6.714 |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | 4 | C | € 499.000 | € 4.620 |
| Langevaart 2 Westerhaghe | 153 | 5 | C | € 599.000 | € 3.915 |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | 5 | C | € 545.000 | € 5.093 |