Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Katwijk met 67–126 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-3.2% t.o.v. mediaan van € 5.165/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 1.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 7316 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 404.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilhelminaschool — 0.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sloothaak — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zaaijer — 0.18 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 2.22 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie de Burgt — 0.08 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.444 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~388 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 296 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nachtegaallaan 46 Overduin | 86 | C | € 459.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 476.200 | € -8.800 | |
| Prins Hendrikkade 32 Noord-Oost | 72 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -16.000 | |
| Elleboogstraat 21 Centrum | 85 | C | € 439.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 456.000 | € -29.000 | |
| Hoorneslaan 76 Hoornes-West | 114 | C | € 430.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 452.800 | € -32.200 | |
| Prins Alexanderlaan 23 Koestal | 97 | C | € 425.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 444.400 | € -40.600 | |
| Marinus Poststraat 69 Dorp | 101 | D | € 410.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 437.270 | € -47.730 | |
| Van der Meerhof 43 Rijnsoever-Noord | 82 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 60.000 | |
| Hoorneslaan 255 Hoornes-West | 80 | E | € 380.000 |
+€ 26.400
4 stap(pen)
|
€ 406.400 | € -78.600 | |
| De Klok 503 Frederiksoord-Noord | 100 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 90.000 | |
| Westerpark 127 Westerhaghe | 100 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 90.000 | |
| Tramstraat 312 Noord-Oost | 112 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Alexanderlaan 23 Koestal | 97 | 4 | C | € 425.000 | € 4.381 |
| De Klok 503 Frederiksoord-Noord | 100 | 4 | A | € 575.000 | € 5.750 |
| Marinus Poststraat 69 Dorp | 101 | 5 | D | € 410.000 | € 4.059 |
| Westerpark 127 Westerhaghe | 100 | 3 | A | € 575.000 | € 5.750 |
| Nachtegaallaan 46 Overduin | 86 | 3 | C | € 459.000 | € 5.337 |
| Elleboogstraat 21 Centrum | 85 | 5 | C | € 439.000 | € 5.165 |
| Hoorneslaan 76 Hoornes-West | 114 | 4 | C | € 430.000 | € 3.772 |
| Van der Meerhof 43 Rijnsoever-Noord | 82 | 3 | A | € 545.000 | € 6.646 |
| Hoorneslaan 255 Hoornes-West | 80 | 4 | E | € 380.000 | € 4.750 |
| Tramstraat 312 Noord-Oost | 112 | 3 | A | € 575.000 | € 5.134 |
| Op den Claver 29 Frederiksoord-Zuid | 81 | 3 | C | € 369.000 | € 4.556 |
| Prins Hendrikkade 32 Noord-Oost | 72 | 3 | A | € 469.000 | € 6.514 |