apartment · resale
Westerdoksdijk 151
1013AD Amsterdam · Westerdokseiland · wijk Haarlemmerbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rietveld Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 239 apartments in Amsterdam met 71–132 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+16.1% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Westerdoksdijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Westerdoksdijk 387 | 83 | A | € 750.000 | € 9.036 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.845 |
|---|---|
| Dichtheid | 11829 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 832.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AA03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool de Eilanden — 0.31 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jor & Daan — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.42 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Mouw & Kruysse — 0.54 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zwiers — 0.46 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.99 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS IJzijde — 0.75 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | I-DOCK RESTAURANT — 0.09 km · 171 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 198.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.552 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 364 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | +€ 25.000 | |
| Plantagekade 65 Plantage | 109 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | +€ 25.000 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € -30.000 | |
| Haarlemmerdijk 139 Haarlemmerbuurt-West | 90 | A | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € -30.000 | |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | C | € 875.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 893.400 | € -31.600 | |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | C | € 935.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 958.000 | +€ 33.000 | |
| Rooseveltlaan 151 Scheldebuurt-Midden | 99 | B | € 875.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 885.890 | € -39.110 | |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | B | € 875.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 884.900 | € -40.100 | |
| Tweede Schinkelstraat 17 Schinkelbuurt-Noord | 90 | C | € 950.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 968.000 | +€ 43.000 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 880.990 | € -44.010 | |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -50.000 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | 4 | A+ | € 895.000 | € 8.775 |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | 4 | C | € 995.000 | € 9.851 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | 4 | A | € 875.000 | € 8.929 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | 4 | C | € 835.000 | € 7.877 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | 4 | A | € 799.000 | € 7.538 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |