databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Dick Greinerstraat 30

1019CT Amsterdam · Architectenbuurt · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam

€ 400.000
€ 9.091 / m²
44 2kamers B
Foto 1 van Dick Greinerstraat 30 Foto 2 van Dick Greinerstraat 30 Foto 3 van Dick Greinerstraat 30 Foto 4 van Dick Greinerstraat 30 Foto 5 van Dick Greinerstraat 30 Foto 6 van Dick Greinerstraat 30 Foto 7 van Dick Greinerstraat 30 Foto 8 van Dick Greinerstraat 30 Foto 9 van Dick Greinerstraat 30 Foto 10 van Dick Greinerstraat 30 Foto 11 van Dick Greinerstraat 30 Foto 12 van Dick Greinerstraat 30

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.44 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 114 apartments in Amsterdam met 30–57 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.5% t.o.v. mediaan van € 9.135/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners1.695
Dichtheid16867 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 509.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363MA09 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Op de Kade — 0.25 km · 23 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.95 km
Supermarkt Turkse supermarkt Borneo — 0.55 km · 33 totaal binnen zoekradius
Apotheek Molukken Apotheek — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Zeeburg — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 2.06 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Amsterdam Muiderpoort — 1.06 km · 20 totaal binnen zoekradius
Restaurant Cancún — 0.18 km · 62 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.910 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 85.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 44 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 880 per jaar (~€ 73/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.983 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~748 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~264 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 176 per jaar en 176 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1988
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas ( combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud150 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid 49 C € 395.000 +€ 4.410
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.410 (+ HR++ glas)
€ 399.410 € -590
Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost 38 C € 395.000 +€ 3.420
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.420 (+ HR++ glas)
€ 398.420 € -1.580
Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost 45 D € 395.000 +€ 7.200
2 stap(pen)
  • D→C: € 3.150 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.050 (+ HR++ glas)
€ 402.200 +€ 2.200
Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt 44 C € 400.000 +€ 3.960
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.960 (+ HR++ glas)
€ 403.960 +€ 3.960
Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest 45 C € 400.000 +€ 4.050
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.050 (+ HR++ glas)
€ 404.050 +€ 4.050
Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. 49 C € 400.000 +€ 4.410
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.410 (+ HR++ glas)
€ 404.410 +€ 4.410
Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West 49 C € 400.000 +€ 4.410
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.410 (+ HR++ glas)
€ 404.410 +€ 4.410
Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid 45 D € 385.000 +€ 7.200
2 stap(pen)
  • D→C: € 3.150 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.050 (+ HR++ glas)
€ 392.200 € -7.800
Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk 47 A+++ € 389.000 +€ 0 € 389.000 € -11.000
Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt 40 C € 385.000 +€ 3.600
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.600 (+ HR++ glas)
€ 388.600 € -11.400
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.600 (+ HR++ glas)
€ 388.600 € -11.400
Werfkade 83 NDSM terrein 47 A++ € 385.000 +€ 0 € 385.000 € -15.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest 45 2 C € 400.000 € 8.889
Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost 45 2 D € 395.000 € 8.778
Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid 45 2 D € 385.000 € 8.556
Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt 44 2 C € 425.000 € 9.659
Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West 45 2 B € 425.000 € 9.444
Buitenzagerij 11 IJplein e.o. 43 2 B € 375.000 € 8.721
Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt 43 2 C € 425.000 € 9.884
Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt 45 2 C € 435.000 € 9.667
Westerkade 10 Zaagpoortbuurt 42 2 C € 375.000 € 8.929
Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk 47 2 A+++ € 389.000 € 8.277
Werfkade 83 NDSM terrein 47 2 A++ € 385.000 € 8.191
Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West 41 2 B € 425.000 € 10.366