house · resale
Adriaan Duyckpad 15
3445VS Woerden · Staatsliedenkwartier · wijk Wijk 01 Woerden-Midden · Woerden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LiNDA Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Woerden met 91–169 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+14.4% t.o.v. mediaan van € 4.708/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Woerden
| Inwoners | 4.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 5045 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 468.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06320104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Schakel — 0.63 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.61 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Hofplein — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Woerden-Oost — 0.39 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Woerden — 0.84 km |
| OV-station | Station — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.2 km · 31 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.515 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 474 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Woerden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korensloot 19 Zegveld (dorp) | 152 | A | € 669.500 | +€ 0 | € 669.500 | € -30.500 | |
| Essenlaan 23 Bloemen- en Bomenkwartier | 129 | B | € 650.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 664.190 | € -35.810 | |
| Boterbloemweide 41 Molenvliet-West | 125 | B | € 650.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 663.750 | € -36.250 | |
| Leo Gestelstraat 1 Schilderskwartier | 132 | C | € 615.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 641.400 | € -58.600 | |
| Johannes Bosboomstraat 25 Schilderskwartier | 106 | C | € 615.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 636.200 | € -63.800 | |
| Waterstoep 13 Kamerik (dorp) | 123 | C | € 595.000 |
+€ 19.065
2 stap(pen)
|
€ 614.065 | € -85.935 | |
| Nieuwendijk 42 Schilderskwartier | 116 | E | € 750.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 788.280 | +€ 88.280 | |
| Leidsestraatweg 92 Schilderskwartier | 131 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -105.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Essenlaan 23 Bloemen- en Bomenkwartier | 129 | 5 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Boterbloemweide 41 Molenvliet-West | 125 | 5 | B | € 650.000 | € 5.200 |
| Leo Gestelstraat 1 Schilderskwartier | 132 | 5 | C | € 615.000 | € 4.659 |
| Leidsestraatweg 92 Schilderskwartier | 131 | 5 | A | € 595.000 | € 4.542 |
| Waterstoep 13 Kamerik (dorp) | 123 | 5 | C | € 595.000 | € 4.837 |
| Nieuwendijk 42 Schilderskwartier | 116 | 6 | E | € 750.000 | € 6.466 |
| C. van Leeuwenstraat 9 Schilderskwartier | 120 | 6 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Johannes Bosboomstraat 25 Schilderskwartier | 106 | 5 | C | € 615.000 | € 5.802 |
| Korensloot 19 Zegveld (dorp) | 152 | 6 | A | € 669.500 | € 4.405 |
| Barkas 3 Molenvliet-West | 112 | 6 | B | € 500.000 | € 4.464 |
| Berkenlaan 12 Harmelen-Zuid (dorp) | 113 | 6 | B | € 479.500 | € 4.243 |
| Brigantijn 1 Molenvliet-West | 106 | 5 | C | € 499.000 | € 4.708 |