house · resale
Dijkstraat 20
4125XA Hoef en Haag · Het Dorpshart · wijk Hoef en Haag · Vijfheerenlanden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer Smit makelaarshuys (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Vijfheerenlanden met 122–227 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 4.450/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden
| Inwoners | 2.145 |
|---|---|
| Dichtheid | 6472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 497.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19613601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Aplhega Apotheek Vianen — 1.42 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hoef en Haag — 0.06 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 4.8 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Keuken van Hoef en Haag — 0.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.390 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.536 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1225 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~175 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 644 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pontil 3 Broekgraaf-Zuid | 157 | A+++ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 40.000 | |
| Voorhof 14 Achter de Pijp | 144 | A++ | € 575.000 |
+€ 17.280
1 stap(pen)
|
€ 592.280 | € -117.720 | |
| het Lijne Pad 8 Everdingen kern | 146 | B | € 770.000 |
+€ 59.860
4 stap(pen)
|
€ 829.860 | +€ 119.860 | |
| Prinses Marijkeweg 1 Ameide kern | 215 | A+ | € 789.000 |
+€ 47.300
2 stap(pen)
|
€ 836.300 | +€ 126.300 | |
| Hazelaarstraat 34 Bomenbuurt (Vianen) | 147 | C | € 495.000 |
+€ 73.500
5 stap(pen)
|
€ 568.500 | € -141.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoevesteinse Lint 53 Het Lint | 170 | 7 | A | € 835.000 | € 4.912 |
| Pontil 3 Broekgraaf-Zuid | 157 | 7 | A+++ | € 750.000 | € 4.777 |
| het Lijne Pad 8 Everdingen kern | 146 | 5 | B | € 770.000 | € 5.274 |
| Voorhof 14 Achter de Pijp | 144 | 6 | A++ | € 575.000 | € 3.993 |
| Kweldam 10 Everdingen kern | 202 | 6 | B | € 899.000 | € 4.450 |
| Achterkade 13 Vianen buitengebied zuid | 183 | 7 | C | € 995.000 | € 5.437 |
| Hazelaarstraat 34 Bomenbuurt (Vianen) | 147 | 5 | C | € 495.000 | € 3.367 |
| Prinses Marijkeweg 1 Ameide kern | 215 | 7 | A+ | € 789.000 | € 3.670 |
| Middelkoop 17 Middelkoop | 129 | 6 | G | € 895.000 | € 6.938 |
| Meent 75 Leerdam centrum zuid | 128 | 5 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Sperwerlaan 28 Vogelbuurt (Leerdam) | 128 | 5 | A | € 425.000 | € 3.320 |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | 5 | B | € 465.000 | € 3.750 |