databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Waddenweg 173

2134XL Hoofddorp · Hoofddorp Floriande West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer

€ 695.000
€ 4.894 / m²
142 5kamers A+
Foto 1 van Waddenweg 173 Foto 2 van Waddenweg 173 Foto 3 van Waddenweg 173 Foto 4 van Waddenweg 173 Foto 5 van Waddenweg 173 Foto 6 van Waddenweg 173 Foto 7 van Waddenweg 173 Foto 8 van Waddenweg 173 Foto 9 van Waddenweg 173 Foto 10 van Waddenweg 173 Foto 11 van Waddenweg 173 Foto 12 van Waddenweg 173

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.142 m²
Perceel126 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Heemborgh Makelaars Nieuw-Vennep (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Haarlemmermeer met 99–184 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+3.0% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlemmermeer

Inwoners10.090
Dichtheid6124 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 557.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt25%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03940116 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Openbare basisschool De Optimist — 0.25 km · 15 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Floriande — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Floriande — 0.27 km
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 1.63 km
OV-station Spaarne Gasthuis — 1.75 km
Restaurant Asian Wok Delights — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.318 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 146.739 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.988 per jaar (~€ 166/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.484 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1562 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~426 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2005
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Tzerra Ace 39c CW5 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud506 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zonneterras
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 153 B € 675.000 +€ 29.070
2 stap(pen)
  • B→A: € 16.830 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 12.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 704.070 +€ 9.070
Anemoonlaan 7 Badhoevedorp Noordwest 114 A € 695.000 +€ 9.120
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 704.120 +€ 9.120
Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West 138 A+ € 685.000 +€ 0 € 685.000 € -10.000
Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost 119 A+ € 675.000 +€ 0 € 675.000 € -20.000
Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest 121 B € 650.000 +€ 22.990
2 stap(pen)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 672.990 € -22.010
Dubbele Buurt 42 Halfweg 117 B € 649.000 +€ 22.230
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 671.230 € -23.770
Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West 120 B € 700.000 +€ 22.800
2 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 722.800 +€ 27.800
Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost 135 A € 650.000 +€ 10.800
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.800 (+ zonnepanelen (klein))
€ 660.800 € -34.200
Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost 131 A € 650.000 +€ 10.480
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.480 (+ zonnepanelen (klein))
€ 660.480 € -34.520
Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost 136 A € 725.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 735.880 +€ 40.880
Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West 147 A € 725.000 +€ 11.760
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.760 (+ zonnepanelen (klein))
€ 736.760 +€ 41.760
Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord 153 A € 727.000 +€ 12.240
1 stap(pen)
  • A→A+: € 12.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 739.240 +€ 44.240

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West 138 5 A+ € 685.000 € 4.964
Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost 135 5 A € 650.000 € 4.815
Prins Hendrikkade 3 Halfweg 139 5 E € 795.000 € 5.719
Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 136 5 A € 600.000 € 4.412
Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch 138 5 C € 575.000 € 4.167
Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West 147 6 A € 725.000 € 4.932
Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord 129 5 B € 609.000 € 4.721
Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost 136 6 A € 725.000 € 5.331
Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West 130 5 B € 595.000 € 4.577