Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Haarlem met 90–167 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+14.7% t.o.v. mediaan van € 6.048/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 8007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 616.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Paulus Mavo — 0.11 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Wonderberk — 0.83 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Marnix — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Haarlem Samen Gezond — 0.8 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 2.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lok Moon — 0.79 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 194.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.128 per jaar (~€ 344/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.617 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3612 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1548 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.064 per jaar en 1935 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1941 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 428 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beethovenstraat 2 Boerhaavevaart | 152 | A | € 899.000 | +€ 0 | € 899.000 | +€ 4.000 | |
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | E | € 850.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 858.460 | € -36.540 | |
| Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west | 135 | B | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -45.000 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | € -50.000 | |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -70.000 | |
| Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim | 159 | C | € 975.000 | +€ 0 | € 975.000 | +€ 80.000 | |
| Raamvest 27 Vijfhoek | 118 | E | € 975.000 |
+€ 7.080
1 stap(pen)
|
€ 982.080 | +€ 87.080 | |
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | +€ 90.000 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -95.000 | |
| Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt | 136 | C | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -100.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -100.000 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west | 135 | 7 | B | € 850.000 | € 6.296 |
| Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt | 136 | 7 | C | € 795.000 | € 5.846 |
| Scheepersstraat 59 De Goede Hoop | 124 | 7 | B | € 750.000 | € 6.048 |
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | 7 | E | € 850.000 | € 6.028 |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | 6 | A | € 845.000 | € 6.259 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |
| Vinkenstraat 36 Nachtegaalbuurt | 141 | 7 | C | € 750.000 | € 5.319 |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | 6 | C | € 800.000 | € 6.557 |
| Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt | 129 | 7 | D | € 669.000 | € 5.186 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |