apartment · resale
Cornelis van der Lijnstraat 1
2593NC Den Haag · Bezuidenhout-Oost · wijk Wijk 26 Bezuidenhout · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Matzinger Makelaars B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 147 apartments in Den Haag met 65–122 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+12.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 9.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 12102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 392.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182666
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | HSV International Primary School — 0.34 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR Angela — 0.06 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Jong Florence — 0.56 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Laan van NOI — 0.59 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Taormina — 0.26 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.504 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.488 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1222 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 310 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 4.000 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | € -4.130 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -5.500 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | +€ 6.000 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | € -9.990 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 505.450 | +€ 10.450 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | +€ 10.690 | |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | A+ | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -26.000 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -26.000 | |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | 3 | A+ | € 469.000 | € 4.598 |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | 3 | B | € 575.000 | € 6.389 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | 3 | A | € 530.000 | € 6.310 |