Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 178 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars 's-Hertogenbosch I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Den Bosch met 124–231 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-6.2% t.o.v. mediaan van € 4.760/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bordeslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bordeslaan 296 | 85 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Bordeslaan 322 | 113 | A | € 595.000 | € 5.265 |
| Bordeslaan 382 | 75 | A | € 475.000 | € 6.333 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 178 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.780 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.943 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1246 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~178 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met metaal |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming en stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 566 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | A | € 750.000 |
+€ 48.600
3 stap(pen)
|
€ 798.600 | +€ 3.600 | |
| Hoflaan 163 Paleiskwartier | 130 | A+ | € 790.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 818.600 | +€ 23.600 | |
| Parcivalring 533 De Haverleij | 182 | A | € 780.000 |
+€ 54.600
3 stap(pen)
|
€ 834.600 | +€ 39.600 | |
| Vughterstraat 303 Binnenstad centrum | 167 | B | € 797.000 |
+€ 68.470
4 stap(pen)
|
€ 865.470 | +€ 70.470 | |
| Sweelinckplein 65 Zuid | 147 | F | € 825.000 |
+€ 98.490
8 stap(pen)
|
€ 923.490 | +€ 128.490 | |
| Mgr. Diepenstraat 15 De Vliert | 125 | B | € 595.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 646.250 | € -148.750 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | 4 | A | € 750.000 | € 4.630 |
| Parcivalring 533 De Haverleij | 182 | 3 | A | € 780.000 | € 4.286 |
| Vughterstraat 303 Binnenstad centrum | 167 | 3 | B | € 797.000 | € 4.772 |
| Luijbenstraat 40 Het Zand | 150 | 4 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Sweelinckplein 65 Zuid | 147 | 5 | F | € 825.000 | € 5.612 |
| Parcivalring 34 De Haverleij | 158 | 4 | A | € 495.000 | € 3.133 |
| Hoflaan 163 Paleiskwartier | 130 | 4 | A+ | € 790.000 | € 6.077 |
| Mgr. Diepenstraat 15 De Vliert | 125 | 5 | B | € 595.000 | € 4.760 |