Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Purmerend (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Purmerend met 105–196 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 4.090/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 1.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 2093 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 1.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Meeuw — 1.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk FransePoel — 1.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.7 km |
| OV-station | Korenstraat — 1.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 129.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.812 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.135 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1359 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~302 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 536 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | D | € 575.000 |
+€ 61.200
5 stap(pen)
|
€ 636.200 | +€ 11.200 | |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | A | € 587.500 |
+€ 24.480
2 stap(pen)
|
€ 611.980 | € -13.020 | |
| De Wherelanden 133 Gors-Noord | 160 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 25.000 | |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | C | € 550.000 |
+€ 49.020
4 stap(pen)
|
€ 599.020 | € -25.980 | |
| Westerhem 127 Middenbeemster | 152 | B | € 550.000 |
+€ 44.080
3 stap(pen)
|
€ 594.080 | € -30.920 | |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | B | € 550.000 |
+€ 42.630
3 stap(pen)
|
€ 592.630 | € -32.370 | |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | C | € 545.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 590.980 | € -34.020 | |
| Kaftanstraat 41 Azië | 115 | C | € 550.000 |
+€ 38.525
4 stap(pen)
|
€ 588.525 | € -36.475 | |
| Benonistraat 34 Zuidoostbeemster | 131 | A | € 650.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 673.580 | +€ 48.580 | |
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | A | € 650.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 673.580 | +€ 48.580 | |
| Hudsonstraat 21 Amerika | 183 | A | € 645.000 |
+€ 32.940
2 stap(pen)
|
€ 677.940 | +€ 52.940 | |
| Bossa Novastraat 81 Amerika | 160 | A | € 650.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 678.800 | +€ 53.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Reigerpark 36 Overwhere-Noord | 151 | 5 | F | € 600.000 | € 3.974 |
| Van IJsendijkstraat 134 Overwhere-Zuid | 158 | 5 | C | € 675.000 | € 4.272 |
| Bossa Novastraat 81 Amerika | 160 | 5 | A | € 650.000 | € 4.062 |
| De Wherelanden 133 Gors-Noord | 160 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.062 |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | 5 | B | € 550.000 | € 3.741 |
| Zambezilaan 236 Afrika | 144 | 5 | A++ | € 550.000 | € 3.819 |
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | 5 | A | € 539.500 | € 3.695 |
| Limbostraat 33 Amerika | 153 | 5 | A | € 739.000 | € 4.830 |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | 5 | A | € 587.500 | € 4.320 |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | 5 | D | € 575.000 | € 4.228 |
| Oasestraat 49 Afrika | 153 | 6 | A | € 685.000 | € 4.477 |
| Westerhem 127 Middenbeemster | 152 | 6 | B | € 550.000 | € 3.618 |