Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 151 apartments in Rotterdam met 70–130 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-6.3% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 10.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 16640 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 289.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990323
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mariaschool — 0.15 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.13 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.22 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 2.11 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Marconiplein — 0.52 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palop — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.241 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1100 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 313 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | C | € 425.000 |
+€ 24.920
3 stap(pen)
|
€ 449.920 | +€ 4.920 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 |
+€ 7.440
1 stap(pen)
|
€ 452.440 | +€ 7.440 | |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | A | € 425.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 434.120 | € -10.880 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 456.960 | +€ 11.960 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | A | € 450.000 |
+€ 7.280
1 stap(pen)
|
€ 457.280 | +€ 12.280 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 432.680 | € -12.320 | |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | B | € 440.000 |
+€ 17.670
2 stap(pen)
|
€ 457.670 | +€ 12.670 | |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | A | € 425.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 431.960 | € -13.040 | |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | A | € 425.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 431.800 | € -13.200 | |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | A | € 450.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 458.640 | +€ 13.640 | |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | E | € 419.000 |
+€ 41.000
5 stap(pen)
|
€ 460.000 | +€ 15.000 | |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | C | € 435.000 |
+€ 26.880
3 stap(pen)
|
€ 461.880 | +€ 16.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | 3 | C | € 449.000 | € 4.582 |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | 3 | A | € 475.000 | € 4.798 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | 3 | B | € 398.000 | € 4.020 |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | 3 | A++ | € 495.000 | € 4.901 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | 3 | A | € 500.000 | € 5.102 |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | 3 | B | € 440.000 | € 4.731 |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |