apartment · resale
Van Aerssenstraat 109
2582JJ Den Haag · Statenkwartier · wijk Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WoonCompany (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 52–97 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+19.0% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 10188 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 714.000 deze listing -40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180907
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Maris College Statenkwartier — 0.15 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Eisenhowerlaan — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Greuningen — 0.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 1.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kleine Staat — 0.02 km · 53 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.875 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.185 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~675 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 675 per jaar en 675 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1917 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta HR (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 285 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | D | € 415.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 419.900 | € -5.100 | |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | D | € 425.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 430.110 | +€ 5.110 | |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 414.620 | € -10.380 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 411.800 | € -13.200 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 410.530 | € -14.470 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -26.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | 2 | C | € 375.000 | € 5.208 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | 2 | D | € 350.000 | € 5.000 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |