databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Johannes Vermeerstraat 160

1318JH Almere · Tussen de Vaarten N.- Noord · wijk Tussen de Vaarten Noord · Almere

€ 335.000
€ 4.408 / m²
76 3kamers A+
Foto 1 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 2 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 3 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 4 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 5 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 6 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 7 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 8 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 9 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 10 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 11 van Johannes Vermeerstraat 160 Foto 12 van Johannes Vermeerstraat 160

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.76 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Van der Linden Almere (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Almere met 53–98 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+1.1% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Johannes Vermeerstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Johannes Vermeerstraat 134 77 A € 365.000 € 4.740

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners1.925
Dichtheid6311 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 425.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt24%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00342301 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Speciaal Basisonderwijs De Olivijn — 0.53 km · 16 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.62 km
Supermarkt DekaMarkt — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Parkwijk — 1.34 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Parkwijk — 1.33 km
Ziekenhuis Flevoziekenhuis — 2.64 km
OV-station Almere Parkwijk — 1.03 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Pallas Athene — 0.35 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.599 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 68.478 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.064 per jaar (~€ 89/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.688 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~836 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~228 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1999
BouwBestaande bouw
Soort objectTussenverdieping (appartement)
DakPlat dak
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A1
Inhoud265 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent 83 B € 335.000 +€ 15.770
2 stap(pen)
  • B→A: € 9.130 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 350.770 +€ 15.770
Hofmark 361 Hofmark, Redemark en Sportmark 89 B € 335.000 +€ 16.910
2 stap(pen)
  • B→A: € 9.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 351.910 +€ 16.910
Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid 81 A € 350.000 +€ 6.480
1 stap(pen)
  • A→A+: € 6.480 (+ zonnepanelen (klein))
€ 356.480 +€ 21.480
Louis Davidsstraat 250 Muziekwijk N.-West 96 A € 350.000 +€ 7.680
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 357.680 +€ 22.680
Kerkstraat 56 Centrum Haven Noord 68 B € 299.000 +€ 12.920
2 stap(pen)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 311.920 € -23.080
Tuinkersstraat 19 Kruidenwijk Midden-oost 70 A € 300.000 +€ 5.600
1 stap(pen)
  • A→A+: € 5.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 305.600 € -29.400
Meerstraat 82 Centrum Haven Zuid 89 B € 350.000 +€ 16.910
2 stap(pen)
  • B→A: € 9.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 366.910 +€ 31.910
Renoirstraat 58 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest 95 A+ € 370.000 +€ 0 € 370.000 +€ 35.000
Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord 77 A € 365.000 +€ 6.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 6.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 371.160 +€ 36.160
Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord 81 A+ € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 40.000
Azorenweg 11 Eilandenbuurt West 86 A € 370.000 +€ 6.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 6.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 376.880 +€ 41.880
Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West 93 A € 369.500 +€ 7.440
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 376.940 +€ 41.940

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord 77 3 A € 365.000 € 4.740
Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid 81 3 A € 350.000 € 4.321
Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid 72 3 A € 375.000 € 5.208
Binnenhof 20 Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat) 72 3 A € 285.000 € 3.958
Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent 83 3 B € 335.000 € 4.036
Tuinkersstraat 19 Kruidenwijk Midden-oost 70 3 A € 300.000 € 4.286
Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost 84 3 B € 365.000 € 4.345
Sumatraweg 264 Indische Buurt West 68 3 A € 375.000 € 5.515
Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) 76 3 A+ € 419.000 € 5.513
Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord 81 4 A+ € 375.000 € 4.630
Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord 85 3 B € 385.000 € 4.529
Azorenweg 11 Eilandenbuurt West 86 3 A € 370.000 € 4.302