apartment · resale
Du Meelaan 416
2722ZJ Zoetermeer · Palenstein-West · wijk Palenstein · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Regron NVM Makelaardij o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Zoetermeer met 53–98 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+6.9% t.o.v. mediaan van € 4.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 10620 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | MOTION Beweeg College — 0.15 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.44 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Beter. Apotheek Centrum — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Dorpsstraat — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 0.98 km |
| OV-station | Palenstein — 0.41 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Thai Signature — 0.44 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.844 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~988 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 228 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | F | € 340.000 |
+€ 34.410
5 stap(pen)
|
€ 374.410 | +€ 9.410 | |
| Stadhoudersring 368 Driemanspolder-Zuid | 96 | C | € 330.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -15.800 | |
| Zonnebloemtuin 13 Tuinenbuurt | 62 | A+++ | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -16.000 | |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | B | € 375.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 384.680 | +€ 19.680 | |
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | A+++ | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 34.000 | |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | G | € 300.000 |
+€ 27.600
6 stap(pen)
|
€ 327.600 | € -37.400 | |
| Nieuwlandstraat 126 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 77 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -40.000 | |
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | D | € 300.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 324.300 | € -40.700 | |
| Johan Willem Frisostraat 143 Driemanspolder-Oost | 65 | C | € 297.500 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 310.500 | € -54.500 | |
| Kloosstraat 33 Dichtersbuurt | 67 | D | € 289.500 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 307.590 | € -57.410 | |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | A+++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 60.000 | |
| Berlijnstraat 181 Centrum-Oost | 92 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | 3 | A+++ | € 399.000 | € 5.392 |
| Nieuwlandstraat 126 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 77 | 3 | A | € 325.000 | € 4.221 |
| Burgemeester Augustijnstraat 8 B. en W.-buurt | 76 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 5.921 |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | 3 | G | € 300.000 | € 4.348 |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | 4 | A+++ | € 425.000 | € 5.060 |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | 4 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Zonnebloemtuin 13 Tuinenbuurt | 62 | 3 | A+++ | € 349.000 | € 5.629 |
| Kloosstraat 33 Dichtersbuurt | 67 | 4 | D | € 289.500 | € 4.321 |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | 4 | B | € 375.000 | € 4.261 |
| Johan Willem Frisostraat 143 Driemanspolder-Oost | 65 | 2 | C | € 297.500 | € 4.577 |
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | 3 | D | € 300.000 | € 3.333 |
| Zonnebloemtuin 10 Tuinenbuurt | 87 | 4 | A+++ | € 455.000 | € 5.230 |