Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 213 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nienaber Makelaars Hilversum (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Hilversum met 77–143 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 5.577/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 6.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 8396 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 483.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020605
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lorentzschool — 0.34 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Geuzengrut — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.24 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rensing — 0.29 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hilversum Oost — 0.93 km |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 1.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum — 1.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Casa di Georgio — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.200 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.809 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 440 per jaar en 440 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1931 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 547.000 | € -3.000 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 545.710 | € -4.290 | |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Hertog Aelbrechtstraat 83 Noord | 88 | D | € 545.000 |
+€ 14.080
2 stap(pen)
|
€ 559.080 | +€ 9.080 | |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | G | € 525.000 |
+€ 37.120
5 stap(pen)
|
€ 562.120 | +€ 12.120 | |
| Van Ghentlaan 37 Zeeheldenkwartier | 124 | F | € 500.000 |
+€ 32.240
4 stap(pen)
|
€ 532.240 | € -17.760 | |
| Ruitersweg 74 Havenstraatbuurt | 83 | F | € 550.000 |
+€ 21.580
4 stap(pen)
|
€ 571.580 | +€ 21.580 | |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 605.350 | +€ 55.350 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 610.120 | +€ 60.120 | |
| Vingboonsstraat 46 Noord | 81 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -65.000 | |
| Silenestraat 24 Bloemenkwartier Noord | 124 | B | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Diamantstraat 37 Sint Vitusbuurt | 119 | 6 | D | € 635.000 | € 5.336 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |
| Van Leeuwenhoekstraat 122 Johannes Geradtswegbuurt | 107 | 5 | C | € 625.000 | € 5.841 |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | 5 | C | € 535.000 | € 4.496 |
| Van Ghentlaan 37 Zeeheldenkwartier | 124 | 6 | F | € 500.000 | € 4.032 |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | 5 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Silenestraat 24 Bloemenkwartier Noord | 124 | 6 | B | € 625.000 | € 5.040 |
| Radiostraat 68 Astronomische Buurt | 114 | 5 | C | € 675.000 | € 5.921 |
| Bonnikestraat 41 Noord | 106 | 5 | D | € 425.000 | € 4.009 |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | 5 | E | € 589.000 | € 6.135 |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | 5 | B | € 500.000 | € 4.000 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |