Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 286 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MAKELAARDIJ VAN DE LAAR, uw makelaar in de regio (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Meierijstad met 93–172 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+31.5% t.o.v. mediaan van € 3.939/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.935 |
|---|---|
| Dichtheid | 5395 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480219
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Regenboog — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | de Paddestoel — 0.89 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek De Poolster — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Poolster — 0.43 km |
| Restaurant | De Kabouter — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.289 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 147.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.466 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 534 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | C | € 650.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 683.000 | € -6.000 | |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | B | € 637.500 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 654.110 | € -34.890 | |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -44.000 | |
| Sint-Martenstraat 16 Eerschot | 169 | C | € 599.000 |
+€ 33.800
2 stap(pen)
|
€ 632.800 | € -56.200 | |
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | D | € 579.000 |
+€ 39.420
3 stap(pen)
|
€ 618.420 | € -70.580 | |
| Groot Dorsent 4 Empeldonk | 168 | B | € 595.000 |
+€ 18.480
1 stap(pen)
|
€ 613.480 | € -75.520 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 586.060 | € -102.940 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | 7 | D | € 579.000 | € 3.966 |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | 7 | B | € 637.500 | € 4.222 |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | 7 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Prof. Struyckenstraat 12 Veghel Zuid 2 | 136 | 8 | A | € 469.000 | € 3.449 |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | 6 | B | € 449.000 | € 3.871 |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | 6 | C | € 650.000 | € 3.939 |
| Groot Dorsent 4 Empeldonk | 168 | 7 | B | € 595.000 | € 3.542 |
| De Steenen Kamer 41 Boschweg Zuidwest | 168 | 7 | A | € 875.000 | € 5.208 |