apartment · resale
Lunterenstraat 251
2573PK Den Haag · Oostbroek-Noord · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 58–107 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-16.7% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lunterenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lunterenstraat 105 | 68 | A | € 299.500 | € 4.404 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 20345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183131
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pleysier College Westerbeek — 0.22 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.17 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Groszek Supermarkt — 0.22 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuiderpark Apotheek — 0.23 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk 298 — 0.15 km · 32 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tian Tian — 0.2 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.075 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.725 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1826 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~747 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 747 per jaar en 747 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 274 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Veenendaalkade 121 Leyenburg | 78 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 319.880 | € -5.120 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -5.500 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 330.600 | +€ 5.600 | |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | D | € 325.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 330.810 | +€ 5.810 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -6.000 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | +€ 9.750 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 314.620 | € -10.380 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 312.240 | € -12.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | 4 | B | € 345.000 | € 4.107 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | 4 | F | € 300.000 | € 3.488 |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | 4 | D | € 290.000 | € 3.580 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | 4 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |