apartment · resale
Johan van der Keukenstraat 16
1087BN Amsterdam · Joris Ivenspleinbuurt · wijk IJburg-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 257 apartments in Amsterdam met 60–111 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-33.6% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 17899 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MJ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Daltonschool Neptunus — 0.08 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.66 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 5.06 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bagles & Beans — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.204 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.248 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~946 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 292 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 446.840 | € -3.160 | |
| Ladogameerhof 189 De Aker-West | 72 | A | € 450.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 455.760 | +€ 5.760 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 441.800 | € -8.200 | |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | B | € 425.000 |
+€ 14.440
2 stap(pen)
|
€ 439.440 | € -10.560 | |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | F | € 400.000 |
+€ 36.000
6 stap(pen)
|
€ 436.000 | € -14.000 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 473.800 | +€ 23.800 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 14.630
2 stap(pen)
|
€ 479.630 | +€ 29.630 | |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 481.800 | +€ 31.800 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 |
+€ 16.910
2 stap(pen)
|
€ 416.910 | € -33.090 | |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | B | € 400.000 |
+€ 15.580
2 stap(pen)
|
€ 415.580 | € -34.420 | |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | B | € 400.000 |
+€ 14.440
2 stap(pen)
|
€ 414.440 | € -35.560 | |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | B | € 395.000 |
+€ 14.820
2 stap(pen)
|
€ 409.820 | € -40.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | 3 | A | € 375.000 | € 4.630 |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | 4 | A | € 435.000 | € 5.118 |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | 3 | B | € 465.000 | € 6.039 |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |