Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voorberg NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 155 apartments in Rotterdam met 65–120 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 49e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.785/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 10.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 6296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990532
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Dominootje — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Baggerman & Harderwijk Huisartsen — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Blijdorp — 0.08 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chekiang Garden — 0.04 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.488 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.248 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1209 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 312 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € 0 | |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | C | € 425.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 442.800 | € -2.200 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 5.000 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 5.000 | |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | B | € 440.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 450.230 | +€ 5.230 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 451.870 | +€ 6.870 | |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | E | € 419.000 |
+€ 33.000
4 stap(pen)
|
€ 452.000 | +€ 7.000 | |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | C | € 435.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 454.200 | +€ 9.200 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 460.670 | +€ 15.670 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 15.190
2 stap(pen)
|
€ 464.190 | +€ 19.190 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -20.000 | |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | 3 | B | € 440.000 | € 4.731 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | 3 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | 3 | C | € 449.000 | € 4.582 |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |