house · resale
Viottakade 70
3314ET Dordrecht · Viottakade en omgeving · wijk Wijk 03 Oud Krispijn · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Q Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Dordrecht met 54–101 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+0.4% t.o.v. mediaan van € 4.278/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 2.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 8161 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 276.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.28 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.35 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Vijzel — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Drs. I. Faqiri — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | DG&J-ZHZ — 2.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dordrecht — 1.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Indiano Bites — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.496 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.807 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2184 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~936 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.248 per jaar en 1170 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 283 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dubbeldreef 58 Dubbeldam-Noord | 63 | F | € 315.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 321.300 | € -13.700 | |
| Nessestraat 11 Standhasenstraat en omgeving | 65 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Van Bosseplantsoen 9 Crabbehof-Noord | 83 | A | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -16.000 | |
| Walenburg 108 Zuilenburg en omgeving | 86 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -20.000 | |
| Zuidendijk 45 Zuidendijk | 69 | E | € 300.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 304.140 | € -30.860 | |
| Rozenstraat 2 Bloemenbuurt | 90 | D | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -46.000 | |
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | D | € 393.750 | +€ 0 | € 393.750 | +€ 58.750 | |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | E | € 389.000 |
+€ 5.520
1 stap(pen)
|
€ 394.520 | +€ 59.520 | |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | C | € 398.800 | +€ 0 | € 398.800 | +€ 63.800 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Bosseplantsoen 9 Crabbehof-Noord | 83 | 4 | A | € 319.000 | € 3.843 |
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | 4 | D | € 393.750 | € 4.578 |
| Walenburg 108 Zuilenburg en omgeving | 86 | 3 | C | € 315.000 | € 3.663 |
| Zuidendijk 45 Zuidendijk | 69 | 5 | E | € 300.000 | € 4.348 |
| Nessestraat 11 Standhasenstraat en omgeving | 65 | 4 | C | € 350.000 | € 5.385 |
| Rozenstraat 2 Bloemenbuurt | 90 | 4 | D | € 289.000 | € 3.211 |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | 4 | E | € 389.000 | € 4.228 |
| Dubbeldreef 58 Dubbeldam-Noord | 63 | 3 | F | € 315.000 | € 5.000 |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | 4 | C | € 398.800 | € 4.154 |
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | 4 | A | € 415.000 | € 4.278 |
| Zuidendijk 135 Zuidendijk | 90 | 3 | C | € 575.000 | € 6.389 |