Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 400 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Plaatselijke Makelaar Rob van de Laar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Meierijstad met 95–178 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+25.1% t.o.v. mediaan van € 3.939/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 925 |
|---|---|
| Dichtheid | 2348 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 4.7 km |
| Afstand huisarts | 4.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480433
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edith Stein — 0.17 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.406 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 594 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | C | € 650.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 683.000 | +€ 8.000 | |
| Meidoornstraat 11 Koolenkampen en Iepenlaan | 118 | C | € 625.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 648.600 | € -26.400 | |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -30.000 | |
| Brahmsstraat 14 Cathalijne en Kinderbos | 113 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -30.000 | |
| Gerbrandystraat 12 Heikant en Sluitappel | 103 | C | € 615.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 635.600 | € -39.400 | |
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -50.000 | |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | B | € 599.000 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 617.150 | € -57.850 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 586.060 | € -88.940 | |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -90.000 | |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | C | € 545.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 576.200 | € -98.800 | |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | A | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | € -120.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | 5 | A | € 625.000 | € 4.960 |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | 5 | A | € 555.000 | € 3.964 |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | 5 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | 5 | C | € 545.000 | € 3.494 |
| Meidoornstraat 11 Koolenkampen en Iepenlaan | 118 | 4 | C | € 625.000 | € 5.297 |
| Brahmsstraat 14 Cathalijne en Kinderbos | 113 | 5 | A | € 645.000 | € 5.708 |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | 5 | A++ | € 585.000 | € 3.656 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | 5 | B | € 599.000 | € 3.630 |