house · resale
Schorredijk 43
3297DA Puttershoek · Puttershoek Woonkern · wijk Wijk 04 Puttershoek · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vrieling Makelaars | NVM | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Hoeksche Waard met 74–139 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.206/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 7.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 3967 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 362.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RBS De Fontein — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal de Ringeling — 0.25 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hoeksche Service Apotheek — 0.56 km |
| Restaurant | Bij Babette — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.291 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant HR Pro (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 325 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | B | € 435.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 447.650 | € -2.350 | |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | C | € 435.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 457.000 | +€ 7.000 | |
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | C | € 439.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 460.000 | +€ 10.000 | |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | B | € 425.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 438.090 | € -11.910 | |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Hoepelmaker 6 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | B | € 419.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 430.550 | € -19.450 | |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | C | € 450.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 476.400 | +€ 26.400 | |
| Strijensedijk 9 Strijen Buitengebied | 86 | E | € 450.000 |
+€ 28.380
4 stap(pen)
|
€ 478.380 | +€ 28.380 | |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | C | € 394.500 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 417.100 | € -32.900 | |
| Veerweg 10 Numansdorp Buitengebied | 89 | C | € 469.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 486.800 | +€ 36.800 | |
| Veerweg 12 Numansdorp Buitengebied | 79 | C | € 395.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 410.800 | € -39.200 | |
| Strijenseweg 106 's-Gravendeel Woonkern | 85 | C | € 369.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 386.000 | € -64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | 5 | C | € 439.000 | € 4.181 |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | 5 | C | € 435.000 | € 3.955 |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | 5 | C | € 394.500 | € 3.491 |
| Hoepelmaker 6 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | 4 | B | € 419.000 | € 3.990 |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | 6 | B | € 435.000 | € 3.783 |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | 4 | C | € 495.000 | € 4.195 |
| Biezenbloker 8 Puttershoek Woonkern | 92 | 5 | A | € 375.000 | € 4.076 |
| Julianastraat 67 Strijen Woonkern | 100 | 4 | C | € 340.000 | € 3.400 |
| Kemphaanpad 11 Strijen Woonkern | 121 | 5 | C | € 350.000 | € 2.893 |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | 4 | A | € 469.000 | € 3.844 |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | 4 | C | € 565.000 | € 4.829 |