house · resale
Hibiscusstraat 2
9945VB Wagenborgen · Wagenborgen · wijk Buitengebied Zuid-Termunten · Eemsdelta
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 201 m² |
| Perceel | 1323 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Eemsdelta met 140–261 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+6.0% t.o.v. mediaan van € 2.582/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eemsdelta
| Inwoners | 1.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 1304 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 253.000 deze listing +117% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 4.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19790944
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kronkelaar — 0.16 km |
|---|---|
| Restaurant | Hong Da — 0.37 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 201 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.216 per jaar (~€ 268/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.894 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2613 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~804 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en elektrische verwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 887 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eemsdelta
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dijkstraat 27 Centrum-Appingedam | 250 | B | € 550.000 |
+€ 27.500
1 stap(pen)
|
€ 577.500 | +€ 27.500 | |
| Siebo T Haanstraat 18 Wirdum | 201 | B | € 495.000 |
+€ 22.110
1 stap(pen)
|
€ 517.110 | € -32.890 | |
| Koninginnelaan 15 Tjamsweer | 178 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -55.000 | |
| Delfzicht 19 Steenbakkersbuurt | 184 | A+++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -75.000 | |
| Heemweg 16 Buitengebied Zuid-Termunten | 205 | F | € 550.000 |
+€ 75.850
5 stap(pen)
|
€ 625.850 | +€ 75.850 | |
| Hoofdstraat 35 Stedum | 178 | G | € 395.000 |
+€ 71.200
6 stap(pen)
|
€ 466.200 | € -83.800 | |
| Bolwerk 20 De Wierde | 165 | C | € 425.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 458.000 | € -92.000 | |
| Tuikwerderrak 3 Tuikwerderrak | 222 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heemweg 16 Buitengebied Zuid-Termunten | 205 | 5 | F | € 550.000 | € 2.683 |
| Delfzicht 19 Steenbakkersbuurt | 184 | 5 | A+++ | € 475.000 | € 2.582 |
| Siebo T Haanstraat 18 Wirdum | 201 | 6 | B | € 495.000 | € 2.463 |
| Koninginnelaan 15 Tjamsweer | 178 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 2.781 |
| Tuikwerderrak 3 Tuikwerderrak | 222 | 6 | A | € 650.000 | € 2.928 |
| Hoofdstraat 35 Stedum | 178 | 6 | G | € 395.000 | € 2.219 |
| Bolwerk 20 De Wierde | 165 | 6 | C | € 425.000 | € 2.576 |
| Dijkstraat 27 Centrum-Appingedam | 250 | 5 | B | € 550.000 | € 2.200 |
| Tichelwerk 11 Steenbakkersbuurt | 141 | 6 | B | € 325.000 | € 2.305 |