databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hoofden 94

8604DK Sneek · De Domp · wijk Wijk 01 Sneek · Súdwest-Fryslân

€ 515.000
€ 3.527 / m²
146 5kamers A
Foto 1 van Hoofden 94 Foto 2 van Hoofden 94 Foto 3 van Hoofden 94 Foto 4 van Hoofden 94 Foto 5 van Hoofden 94 Foto 6 van Hoofden 94 Foto 7 van Hoofden 94 Foto 8 van Hoofden 94 Foto 9 van Hoofden 94 Foto 10 van Hoofden 94 Foto 11 van Hoofden 94 Foto 12 van Hoofden 94

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.146 m²
Perceel244 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Súdwest-Fryslân met 102–189 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 3.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Súdwest-Fryslân

Inwoners2.380
Dichtheid2393 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 480.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt6%
Afstand basisschool1.6 km
Afstand supermarkt1.5 km
Afstand huisarts2.3 km
Afstand kinderdagverblijf1.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19000111 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Oudvaart — 0.76 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.83 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Postma — 1.24 km
Huisartsenpraktijk (naamloos) — 1.18 km
Ziekenhuis Antonius Ziekenhuis — 2.71 km
OV-station Sneek Noord — 1.6 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Kajuit — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.459 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 109.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.336 per jaar (~€ 195/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.654 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1898 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~584 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2009
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakLessenaardak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud510 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Súdwest-Fryslân

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Turfdyk 18 Gaastmeer 142 A € 519.500 +€ 0 € 519.500 +€ 4.500
Balthuskade 7 Lemmerweg-Oost 117 B € 485.000 +€ 12.870
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 497.870 € -17.130
Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum 162 D € 439.500 +€ 43.740
3 stap(pen)
  • D→C: € 11.340 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 14.580 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.820 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 483.240 € -31.760
Zeskanter 16 Tinga 146 C € 525.000 +€ 29.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.140 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.060 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 554.200 +€ 39.200
Koningsspil 6 Tinga 137 C € 435.000 +€ 27.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 462.400 € -52.600
Legedyk 28 Scharnegoutum 159 C € 550.000 +€ 31.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 14.310 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 581.800 +€ 66.800
Groendijksterzijl 4 De Domp 173 A € 585.000 +€ 0 € 585.000 +€ 70.000
Turfdyk 10 Gaastmeer 178 A € 587.500 +€ 0 € 587.500 +€ 72.500
Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen 130 E € 395.000 +€ 42.900
4 stap(pen)
  • E→D: € 7.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 9.100 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.700 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 437.900 € -77.100
De Fûke 5 Workum 107 B € 425.000 +€ 11.770
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 436.770 € -78.230
Watermeter 3 Lemmerweg-West 138 A € 435.000 +€ 0 € 435.000 € -80.000
Buren 24 Gaast 154 E € 565.000 +€ 50.820
4 stap(pen)
  • E→D: € 9.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 10.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 13.860 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.940 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 615.820 +€ 100.820

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Turfdyk 18 Gaastmeer 142 5 A € 519.500 € 3.658
Buren 24 Gaast 154 5 E € 565.000 € 3.669
Legedyk 28 Scharnegoutum 159 5 C € 550.000 € 3.459
Koningsspil 6 Tinga 137 5 C € 435.000 € 3.175
Zeskanter 16 Tinga 146 6 C € 525.000 € 3.596
It Hôf 17 Makkum 140 5 A € 625.000 € 4.464
Watermeter 3 Lemmerweg-West 138 4 A € 435.000 € 3.152
Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen 130 5 E € 395.000 € 3.038
Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum 162 6 D € 439.500 € 2.713
Groendijksterzijl 4 De Domp 173 5 A € 585.000 € 3.382
de Hoppen 15 De Domp 131 6 A € 369.000 € 2.817