Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 112 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huisidee Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Almere met 101–188 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.8% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.970 |
|---|---|
| Dichtheid | 1723 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 500.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 2.6 km |
| Afstand huisarts | 3.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00347601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Verwondering — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.45 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nobelhorst — 0.66 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.75 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.450 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.985 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1015 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~145 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 509 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carel Willinklaan 18 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 159 | A | € 550.000 |
+€ 47.700
3 stap(pen)
|
€ 597.700 | € -2.300 | |
| William Bragghof 8 Nobelhorst West | 129 | A+ | € 575.000 |
+€ 28.380
2 stap(pen)
|
€ 603.380 | +€ 3.380 | |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | A | € 565.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 608.200 | +€ 8.200 | |
| Latijnzeil 58 Noorderplassen W.-West | 131 | A++ | € 615.000 |
+€ 15.720
1 stap(pen)
|
€ 630.720 | +€ 30.720 | |
| Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West | 113 | A | € 535.000 |
+€ 33.900
3 stap(pen)
|
€ 568.900 | € -31.100 | |
| Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 146 | A | € 525.000 |
+€ 43.800
3 stap(pen)
|
€ 568.800 | € -31.200 | |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | A | € 525.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 566.100 | € -33.900 | |
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | A | € 525.000 |
+€ 39.600
3 stap(pen)
|
€ 564.600 | € -35.400 | |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | A | € 525.000 |
+€ 39.000
3 stap(pen)
|
€ 564.000 | € -36.000 | |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | A | € 600.000 |
+€ 44.100
3 stap(pen)
|
€ 644.100 | +€ 44.100 | |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | A | € 600.000 |
+€ 44.400
3 stap(pen)
|
€ 644.400 | +€ 44.400 | |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | A | € 610.000 |
+€ 36.900
3 stap(pen)
|
€ 646.900 | +€ 46.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 146 | 5 | A | € 525.000 | € 3.596 |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | 5 | B | € 595.000 | € 4.474 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | 5 | A | € 695.000 | € 4.603 |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | 6 | A | € 600.000 | € 4.082 |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | 6 | A | € 600.000 | € 4.054 |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | 6 | A | € 565.000 | € 3.924 |
| Carel Willinklaan 18 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 159 | 5 | A | € 550.000 | € 3.459 |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.224 |
| Zaterdagstraat 9 Seizoenenbuurt Noord | 138 | 5 | A | € 475.000 | € 3.442 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |