apartment · resale
Camperstraat 20
1091AG Amsterdam · Oosterparkbuurt-Noordwest · wijk Oosterparkbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ter Haar Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 271 apartments in Amsterdam met 57–106 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+20.6% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Camperstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Camperstraat 22 | 81 | A | € 675.000 | € 8.333 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 17886 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 489.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MC01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Aldoende — 0.14 km · 37 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 51 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Park Apotheek — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buitenhof — 0.14 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.37 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Bab — 0.07 km · 140 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.748 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 168.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.857 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 ketel (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 268 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | G | € 750.000 |
+€ 34.800
6 stap(pen)
|
€ 784.800 | € -200 | |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | C | € 775.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 791.200 | +€ 6.200 | |
| Valeriusstraat 36 Cornelis Schuytbuurt | 81 | C | € 775.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 791.200 | +€ 6.200 | |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | C | € 775.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 791.800 | +€ 6.800 | |
| Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West | 78 | D | € 750.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 771.060 | € -13.940 | |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | C | € 749.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 765.200 | € -19.800 | |
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | B | € 800.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | +€ 24.020 | |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | +€ 24.020 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 759.350 | € -25.650 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 758.470 | € -26.530 | |
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -35.000 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | 3 | B | € 800.000 | € 9.756 |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | 3 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | 3 | A | € 750.000 | € 9.146 |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | 3 | C | € 775.000 | € 9.226 |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | 3 | A | € 750.000 | € 9.036 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | 3 | B | € 725.000 | € 8.841 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| Weteringschans 100 Den Texbuurt | 81 | 3 | A | € 865.000 | € 10.679 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |