Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MB Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Breda met 49–91 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-3.3% t.o.v. mediaan van € 5.169/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 3.620 |
|---|---|
| Dichtheid | 14098 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 263.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Singel — 0.05 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Woelewippie — 0.84 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Motké-Poels — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.1 km |
| OV-station | Breda — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Faffie — 0.15 km · 139 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.764 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~910 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~280 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | WB ThermoElegance Advance 4 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 240 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | C | € 339.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 352.600 | +€ 2.600 | |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | C | € 340.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 354.000 | +€ 4.000 | |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 5.000 | |
| Duizendblad 58 Tuinzigt | 51 | A++ | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | B | € 350.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 359.680 | +€ 9.680 | |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | D | € 345.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 363.360 | +€ 13.360 | |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | +€ 13.600 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | +€ 15.400 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | B | € 370.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 377.700 | +€ 27.700 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 398.680 | +€ 48.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | 3 | C | € 340.000 | € 4.857 |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | 3 | D | € 345.000 | € 5.074 |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | 3 | C | € 339.000 | € 4.985 |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | 3 | D | € 389.000 | € 5.329 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | 3 | A | € 350.000 | € 4.605 |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | 3 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | 2 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | 4 | B | € 370.000 | € 5.286 |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | 2 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | 4 | G | € 395.000 | € 5.643 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Beeksestraat 30 Prinsenbeek | 69 | 3 | A | € 445.000 | € 6.449 |