Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 99 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Houten (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Houten met 81–152 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+1.7% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Houten
| Inwoners | 1.680 |
|---|---|
| Dichtheid | 6256 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 710.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 2.2 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03211341
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ridderspoor — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Medisch Centrum Hofspoor — 0.62 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Hofspoor — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Houten Castellum — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Baru Castellum — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.404 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.958 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~234 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 424 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Houten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fossa Italica 124 Castellum West | 119 | A+ | € 579.000 |
+€ 11.900
1 stap(pen)
|
€ 590.900 | € -4.100 | |
| Mijnspoor 43 Sporen | 114 | A | € 585.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 605.520 | +€ 10.520 | |
| Geiserwater 7 Waters | 123 | A | € 595.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 617.140 | +€ 22.140 | |
| Ereprijshof 8 Hoven | 147 | B | € 575.000 |
+€ 42.630
3 stap(pen)
|
€ 617.630 | +€ 22.630 | |
| Muntslag 4 Slagen | 130 | A | € 595.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 618.400 | +€ 23.400 | |
| Fakkelgras 3 Grassen | 83 | A | € 550.000 |
+€ 14.940
2 stap(pen)
|
€ 564.940 | € -30.060 | |
| Stadsmuur 6 Muren | 108 | A+ | € 550.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 560.800 | € -34.200 | |
| Prins Clausstraat 29 Oude Dorp | 135 | C | € 589.000 |
+€ 51.300
4 stap(pen)
|
€ 640.300 | +€ 45.300 | |
| Fossa Italica 118 Castellum West | 119 | A++ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -46.000 | |
| Meerkoetweide 79 Weiden | 132 | C | € 599.000 |
+€ 44.220
4 stap(pen)
|
€ 643.220 | +€ 48.220 | |
| Grachtmuur 17 Muren | 121 | A | € 625.000 |
+€ 21.780
2 stap(pen)
|
€ 646.780 | +€ 51.780 | |
| Fluweelmos 64 Mossen | 134 | A | € 650.000 |
+€ 24.120
2 stap(pen)
|
€ 674.120 | +€ 79.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fossa Italica 124 Castellum West | 119 | 5 | A+ | € 579.000 | € 4.866 |
| Mijnspoor 43 Sporen | 114 | 5 | A | € 585.000 | € 5.132 |
| Fossa Italica 118 Castellum West | 119 | 5 | A++ | € 549.000 | € 4.613 |
| Stadsmuur 6 Muren | 108 | 5 | A+ | € 550.000 | € 5.093 |
| Grachtmuur 17 Muren | 121 | 6 | A | € 625.000 | € 5.165 |
| Geiserwater 7 Waters | 123 | 6 | A | € 595.000 | € 4.837 |
| Muntslag 4 Slagen | 130 | 6 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| Fluweelmos 64 Mossen | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Meerkoetweide 79 Weiden | 132 | 4 | C | € 599.000 | € 4.538 |
| Prins Clausstraat 29 Oude Dorp | 135 | 6 | C | € 589.000 | € 4.363 |
| Kasteeltuin 6 Tuinen | 139 | 5 | A | € 649.500 | € 4.673 |
| Ereprijshof 8 Hoven | 147 | 6 | B | € 575.000 | € 3.912 |