apartment · resale
Bogortuin 48
1019PG Amsterdam · Java-eiland · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Evim Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 243 apartments in Amsterdam met 67–124 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 49e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 18193 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 706.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Piet Hein — 0.45 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.67 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zeeburg — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Seven Chakra — 0.18 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.693 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1056 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 345 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 748.800 | € -1.200 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 756.800 | +€ 6.800 | |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | A | € 750.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 757.040 | +€ 7.040 | |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | A | € 750.000 |
+€ 7.120
1 stap(pen)
|
€ 757.120 | +€ 7.120 | |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | A | € 750.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 758.240 | +€ 8.240 | |
| Zeeburgerkade 48 Architectenbuurt | 106 | D | € 700.000 |
+€ 37.100
4 stap(pen)
|
€ 737.100 | € -12.900 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 16.150
2 stap(pen)
|
€ 766.150 | +€ 16.150 | |
| Waterspiegelplein 34 GWL-terrein | 98 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | C | € 750.000 |
+€ 26.040
3 stap(pen)
|
€ 776.040 | +€ 26.040 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 778.560 | +€ 28.560 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 32.200
4 stap(pen)
|
€ 782.200 | +€ 32.200 | |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | A | € 710.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 717.360 | € -32.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | 3 | A+++ | € 799.000 | € 8.591 |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | 3 | A | € 710.000 | € 7.717 |
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | 3 | A | € 800.000 | € 8.000 |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | 3 | A | € 825.000 | € 8.871 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Revaleiland 454 Houthavens-West | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | 3 | A | € 595.000 | € 6.198 |