Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 91–170 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 5.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 10926 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 673.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440933
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R. K. Basisschool Op De Groene Alm — 0.16 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 1.0 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Leidsche Rijn Centrum — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Orthopedagogisch Centrum Leidsche Rijn — 0.77 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Leidsche Rijn — 0.93 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Blauwe Huis — 0.49 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.310 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.379 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~917 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~131 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 476 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | A | € 650.000 |
+€ 39.600
3 stap(pen)
|
€ 689.600 | +€ 4.600 | |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | A++ | € 675.000 |
+€ 14.640
1 stap(pen)
|
€ 689.640 | +€ 4.640 | |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | A+ | € 650.000 |
+€ 29.480
2 stap(pen)
|
€ 679.480 | € -5.520 | |
| Harry Banninkstraat 14 Terwijde-West | 139 | A | € 650.000 |
+€ 41.700
3 stap(pen)
|
€ 691.700 | +€ 6.700 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 61.000
5 stap(pen)
|
€ 696.000 | +€ 11.000 | |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | A+ | € 675.000 |
+€ 29.040
2 stap(pen)
|
€ 704.040 | +€ 19.040 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 714.300 | +€ 29.300 | |
| Zwanebloem 9 Veldhuizen | 133 | A++ | € 650.000 |
+€ 4.788
1 stap(pen)
|
€ 654.788 | € -30.212 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 |
+€ 36.900
3 stap(pen)
|
€ 715.900 | +€ 30.900 | |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | A | € 675.000 |
+€ 43.500
3 stap(pen)
|
€ 718.500 | +€ 33.500 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 722.800 | +€ 37.800 | |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 685.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 724.300 | +€ 39.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | 6 | A+ | € 697.500 | € 5.365 |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | 6 | A | € 689.000 | € 5.104 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | 6 | A++ | € 675.000 | € 5.533 |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | 6 | C | € 749.000 | € 6.040 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | 6 | A | € 700.000 | € 5.882 |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 685.000 | € 5.229 |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 675.000 | € 5.153 |