Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dolron Rivierenland Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Tiel met 72–133 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.029/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tiel
| Inwoners | 2.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 1989 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02810009
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prins Willem Alexanderschool — 0.27 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Kranshof — 0.11 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.67 km |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk de Gravin — 1.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Rivierenland — 1.79 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sing Wah — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.153 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 365 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Tiel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korte Binnenhoek 4 Het Ooij | 120 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 10.000 | |
| Hoefweg 11 Wadenoijen | 109 | C | € 395.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 404.810 | € -10.190 | |
| Joke Smitstraat 23 Rauwenhof | 104 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -17.000 | |
| Rijswijklaan 22 Tiel-West | 123 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -20.000 | |
| Aardbeivlinder 124 Passewaaij-Zuid-Oost | 122 | A | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | +€ 25.000 | |
| Scheeringlaan 26 Burgemeesterswijk | 93 | F | € 425.000 |
+€ 24.180
4 stap(pen)
|
€ 449.180 | +€ 34.180 | |
| Begoniastraat 33 Burgemeesterswijk | 121 | C | € 439.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 449.890 | +€ 34.890 | |
| Grotebrugse Grintweg 123 Het Ooij | 78 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -65.000 | |
| Hogestraat 105 De Lok | 76 | E | € 319.000 |
+€ 16.720
3 stap(pen)
|
€ 335.720 | € -79.280 | |
| P. Oosterleestraat 17 Passewaaij-Noord-West | 130 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Joke Smitstraat 23 Rauwenhof | 104 | 5 | A | € 398.000 | € 3.827 |
| Scheeringlaan 26 Burgemeesterswijk | 93 | 5 | F | € 425.000 | € 4.570 |
| Hoefweg 11 Wadenoijen | 109 | 6 | C | € 395.000 | € 3.624 |
| Korte Binnenhoek 4 Het Ooij | 120 | 5 | A | € 425.000 | € 3.542 |
| Aardbeivlinder 124 Passewaaij-Zuid-Oost | 122 | 5 | A | € 440.000 | € 3.607 |
| Begoniastraat 33 Burgemeesterswijk | 121 | 4 | C | € 439.000 | € 3.628 |
| Rijswijklaan 22 Tiel-West | 123 | 6 | A | € 395.000 | € 3.211 |
| Grotebrugse Grintweg 123 Het Ooij | 78 | 4 | A | € 350.000 | € 4.487 |
| P. Oosterleestraat 17 Passewaaij-Noord-West | 130 | 6 | B | € 495.000 | € 3.808 |
| Hogestraat 105 De Lok | 76 | 4 | E | € 319.000 | € 4.197 |
| Brasem 16 Passewaaij-Zuid-West | 128 | 4 | A | € 548.000 | € 4.281 |
| St. Walburgstraat 9 Binnenstad | 133 | 4 | C | € 575.000 | € 4.323 |