databuurt cijfers per buurt
104850 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Limmerhoek 24

1811BA Alkmaar · Binnenstad-Oost · wijk Centrum · Alkmaar

€ 275.000
€ 5.392 / m²
51 2kamers A
Foto 1 van Limmerhoek 24 Foto 2 van Limmerhoek 24 Foto 3 van Limmerhoek 24 Foto 4 van Limmerhoek 24 Foto 5 van Limmerhoek 24 Foto 6 van Limmerhoek 24 Foto 7 van Limmerhoek 24 Foto 8 van Limmerhoek 24 Foto 9 van Limmerhoek 24 Foto 10 van Limmerhoek 24 Foto 11 van Limmerhoek 24 Foto 12 van Limmerhoek 24

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.51 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar De Best van Staveren Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Alkmaar met 35–66 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.4% t.o.v. mediaan van € 5.641/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Alkmaar

Inwoners3.290
Dichtheid12025 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 396.000 deze listing -31% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt51%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03610801 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school St. Adelbertus School — 0.44 km · 19 totaal binnen zoekradius
Supermarkt SPAR — 0.23 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Kruisinga — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Homeopathie Alkmaar — 0.16 km
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 1.06 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Alkmaar — 1.23 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Toko Bandoeng — 0.04 km · 100 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.313 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 57.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 816 per jaar (~€ 68/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.381 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~663 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~204 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1996
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelWesen (elektrisch combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud167 m³
TuinZonneterras
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Koningsstraat 21 Binnenstad-West 57 A € 272.500 +€ 0 € 272.500 € -2.500
Koningsstraat 23 Binnenstad-West 58 B € 275.000 +€ 6.380
1 stap(pen)
  • B→A: € 6.380 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 281.380 +€ 6.380
Jan van Goyenstraat 46 De Hoef I en II 36 F € 250.000 +€ 13.320
5 stap(pen)
  • F→E: € 1.440 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 2.160 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 2.520 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 3.240 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 3.960 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 263.320 € -11.680
Kennemerstraatweg 21 Emmakwartier 40 A € 257.500 +€ 0 € 257.500 € -17.500
Helderseweg 9 Spoorbuurt 38 A € 250.000 +€ 0 € 250.000 € -25.000
Brouwerij 16 't Rak-Noord 48 C € 225.000 +€ 9.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.320 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 5.280 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 234.600 € -40.400
Jan van Goyenstraat 22 De Hoef I en II 39 D € 220.000 +€ 10.530
3 stap(pen)
  • D→C: € 2.730 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 3.510 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 4.290 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 230.530 € -44.470
Veerstraat 24 Binnenstad-West 55 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 50.000
Laat 62 Binnenstad-Oost 53 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 50.000

Alle vergelijkbare woningen (10)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Brouwerij 16 't Rak-Noord 48 2 C € 225.000 € 4.688
Veerstraat 24 Binnenstad-West 55 2 A € 325.000 € 5.909
Koningsstraat 23 Binnenstad-West 58 2 B € 275.000 € 4.741
Laat 62 Binnenstad-Oost 53 3 A € 325.000 € 6.132
Koningsstraat 21 Binnenstad-West 57 3 A € 272.500 € 4.781
Kennemerstraatweg 21 Emmakwartier 40 2 A € 257.500 € 6.438
Jan van Goyenstraat 22 De Hoef I en II 39 2 D € 220.000 € 5.641
Helderseweg 9 Spoorbuurt 38 2 A € 250.000 € 6.579
Jan van Goyenstraat 46 De Hoef I en II 36 2 F € 250.000 € 6.944
Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost 66 3 A € 350.000 € 5.303