house · resale
van Dussenlaan 12
1701AH Heerhugowaard · Heemradenbuurt · wijk Heemradenwijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Dijk en Waard met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-23.1% t.o.v. mediaan van € 3.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 4530 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 390.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zevensprong — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN | Apotheek Centrumwaard — 0.35 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Centrumwaard — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 1.84 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.74 km |
| Restaurant | Thai Bangkokmarket — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.063 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Xtreme (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | C | € 375.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 399.200 | +€ 4.200 | |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | € -8.450 | |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | € -8.450 | |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | B | € 395.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 406.220 | +€ 11.220 | |
| Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt | 120 | C | € 359.500 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 383.500 | € -11.500 | |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | C | € 385.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 407.000 | +€ 12.000 | |
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | C | € 400.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 424.400 | +€ 29.400 | |
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Gele Varaan 14 Butterhuizen Noord | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord | 128 | 5 | B | € 425.000 | € 3.320 |
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | 5 | A | € 425.000 | € 3.400 |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | 5 | C | € 400.000 | € 3.279 |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | 5 | A | € 479.500 | € 3.717 |
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | 6 | A | € 375.000 | € 2.953 |
| A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid | 128 | 4 | B | € 425.000 | € 3.320 |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | 5 | A | € 395.000 | € 3.405 |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | 5 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | 6 | C | € 375.000 | € 3.099 |
| Uranuslaan 4 Planetenwijk | 116 | 5 | B | € 345.000 | € 2.974 |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | 5 | C | € 419.500 | € 3.680 |
| Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt | 120 | 4 | C | € 359.500 | € 2.996 |