databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Grimbergerzijweg 4

7467PS Notter · Verspreide huizen Notter · wijk Wijk 05 Rectum - Notter - Zuna · Wierden

€ 950.000
€ 2.507 / m²
379 12kamers E
Foto 1 van Grimbergerzijweg 4 Foto 2 van Grimbergerzijweg 4 Foto 3 van Grimbergerzijweg 4 Foto 4 van Grimbergerzijweg 4 Foto 5 van Grimbergerzijweg 4 Foto 6 van Grimbergerzijweg 4 Foto 7 van Grimbergerzijweg 4 Foto 8 van Grimbergerzijweg 4 Foto 9 van Grimbergerzijweg 4 Foto 10 van Grimbergerzijweg 4 Foto 11 van Grimbergerzijweg 4 Foto 12 van Grimbergerzijweg 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.379 m²
Perceel1642 m²
Kamers12 (7 slaap)
EnergielabelE
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Ten Hove Makelaardij & Taxaties (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Wierden

Inwoners585
Dichtheid52 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 559.000 deze listing +70% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt14%
Afstand basisschool1.7 km
Afstand supermarkt3.2 km
Afstand huisarts3.6 km
Afstand kinderdagverblijf1.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01890508 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

OV-station (naamloos) — 1.45 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.535 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 206.522 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 379 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 14.402 per jaar (~€ 1.200/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.735 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~12886 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~5685 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 8.338 per jaar en 7959 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1924
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen en riet
IsolatieDubbel glas en HR-glas
VerwarmingCv-ketel en houtkachel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelKompact HRE (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energielabel (officieel)E
Inhoud1.781 m³
TuinAchtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Indeling12 kamers (7 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Wierden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)