house · resale
Bekspringhoek 127
7546CH Enschede · Helmerhoek-Zuid · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prisma ERA Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Enschede met 76–141 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 3.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 7394 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530608
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Jonge Helden — 0.4 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Helmerhoek — 0.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Helmerhoek — 0.47 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 3.91 km |
| Restaurant | Pizzeria Olijfje — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.816 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1417 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~436 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 389 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | B | € 339.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 351.320 | +€ 1.320 | |
| Bruggertstraat 27 Elferink-Heuwkamp | 91 | C | € 330.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 348.200 | € -1.800 | |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | E | € 325.000 |
+€ 28.050
4 stap(pen)
|
€ 353.050 | +€ 3.050 | |
| Oosterstraat 178 Park Stokhorst | 109 | D | € 325.000 |
+€ 29.430
3 stap(pen)
|
€ 354.430 | +€ 4.430 | |
| Kemnalanden 27 Stroinkslanden Noord-West | 134 | B | € 325.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 339.740 | € -10.260 | |
| Pinksterbloemstraat 8 Schreurserve | 130 | C | € 339.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 365.000 | +€ 15.000 | |
| Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid | 129 | B | € 319.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 333.190 | € -16.810 | |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | G | € 295.000 |
+€ 36.400
6 stap(pen)
|
€ 331.400 | € -18.600 | |
| Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink | 110 | B | € 319.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 331.100 | € -18.900 | |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | A | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | € -20.000 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 372.600 | +€ 22.600 | |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | D | € 300.000 |
+€ 25.920
3 stap(pen)
|
€ 325.920 | € -24.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | 5 | B | € 365.000 | € 3.230 |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | 5 | D | € 350.000 | € 3.365 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | 5 | B | € 365.000 | € 3.650 |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | 5 | A | € 330.000 | € 3.333 |
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | 6 | B | € 339.000 | € 3.027 |
| Oosterstraat 178 Park Stokhorst | 109 | 4 | D | € 325.000 | € 2.982 |
| Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink | 110 | 4 | B | € 319.000 | € 2.900 |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | 6 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | 6 | A | € 389.000 | € 3.602 |