apartment · resale
Akeleistraat 36
2565NX Den Haag · Bloemenbuurt-West · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Röttgering NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 137 apartments in Den Haag met 53–100 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+7.5% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 8063 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 510.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181250
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnebloem — 0.23 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.97 km |
| Supermarkt | Fifi — 0.6 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Akelei apotheek — 0.11 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Akelei huisartsenzorg — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.14 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Houbolt — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.540 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.966 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1309 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~462 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 308 per jaar en 308 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 271 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € 0 | |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | D | € 375.000 |
+€ 13.760
2 stap(pen)
|
€ 388.760 | +€ 3.760 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 392.820 | +€ 7.820 | |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -10.500 | |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | C | € 395.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 401.750 | +€ 16.750 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
3 stap(pen)
|
€ 367.820 | € -17.180 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 366.700 | € -18.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | 4 | B | € 375.000 | € 4.934 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | 4 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | 4 | A | € 439.500 | € 5.563 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |