apartment · resale
Burgemeester Van Gilsstraat 1
4813PT Breda · Princenhage · wijk Breda west · Breda
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Sande Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Breda met 53–98 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 5.134/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Burgemeester Van Gilsstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 | 88 | B | € 389.000 | € 4.420 |
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 9.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 3415 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Katholieke Basisschool Sinte Maerte — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 0.18 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 3.77 km |
| Restaurant | Los Olivos — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.772 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~988 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 237 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | C | € 339.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 352.600 | +€ 2.600 | |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | C | € 340.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 354.000 | +€ 4.000 | |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 5.000 | |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | B | € 350.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 359.680 | +€ 9.680 | |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | D | € 345.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 363.360 | +€ 13.360 | |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | +€ 13.600 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | +€ 15.400 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | B | € 370.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 377.700 | +€ 27.700 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 398.680 | +€ 48.680 | |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | +€ 49.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | 3 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | 3 | D | € 389.000 | € 5.329 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | 3 | A | € 350.000 | € 5.000 |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | 3 | C | € 340.000 | € 4.857 |
| Menno van Coehoornstraat 17 Station | 80 | 3 | A | € 400.000 | € 5.000 |
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | 3 | D | € 345.000 | € 5.074 |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | 3 | C | € 339.000 | € 4.985 |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | 2 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | 4 | B | € 370.000 | € 5.286 |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | 4 | G | € 395.000 | € 5.643 |