databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Beuzelshoek 8

7245VR Laren (GE) · Verspreide huizen Verwolde · wijk Wijk 02 Laren · Lochem

€ 1.700.000
€ 5.075 / m²
335 6kamers A++
Foto 1 van Beuzelshoek 8 Foto 2 van Beuzelshoek 8 Foto 3 van Beuzelshoek 8 Foto 4 van Beuzelshoek 8 Foto 5 van Beuzelshoek 8 Foto 6 van Beuzelshoek 8 Foto 7 van Beuzelshoek 8 Foto 8 van Beuzelshoek 8 Foto 9 van Beuzelshoek 8 Foto 10 van Beuzelshoek 8 Foto 11 van Beuzelshoek 8 Foto 12 van Beuzelshoek 8

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.335 m²
Perceel10000 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Gorssel (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Lochem

Inwoners1.000
Dichtheid37 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 602.000 deze listing +182% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt17%
Afstand basisschool3.3 km
Afstand supermarkt3.8 km
Afstand huisarts4.3 km
Afstand kinderdagverblijf3.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02620207 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 8.116 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 363.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 335 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.020 per jaar (~€ 335/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 8.451 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3015 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~670 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1881
BouwBestaande bouw
Soort objectWoonboerderij, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen en riet
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingOpen haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterElektrische boiler
Energielabel (officieel)A2
Inhoud1.256 m³
TuinTuin rondom
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Lochem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.