house · resale
Brittanniëlaan 15
6162KM Geleen · Geleen-Noord · wijk Wijk 05 Geleen · Sittard-Geleen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Perceel | 327 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fidus Makelaardij Geleen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Sittard-Geleen met 109–204 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+14.3% t.o.v. mediaan van € 2.925/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Sittard-Geleen
| Inwoners | 4.470 |
|---|---|
| Dichtheid | 3900 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 268.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18830502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Driesprong — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 1.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oud Geleen — 1.1 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Oud-Geleen — 1.07 km |
| Ziekenhuis | Zuyderland — 0.49 km |
| OV-station | Geleen-Lutterade — 1.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie Foroxity — 0.78 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.512 per jaar (~€ 209/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.715 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2041 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~628 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel uit 2017, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 747 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Sittard-Geleen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vespasianus 7 Hondsbroek | 141 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| Schout Boutenstraat 22 Buchten | 148 | C | € 425.000 |
+€ 29.600
2 stap(pen)
|
€ 454.600 | € -70.400 | |
| Graaf van Loonstraat 11 Born | 128 | C | € 425.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 450.600 | € -74.400 | |
| Irenelaan 42 Kluis | 138 | F | € 395.000 |
+€ 51.060
5 stap(pen)
|
€ 446.060 | € -78.940 | |
| Boulevard 31 Grevenbicht | 130 | C | € 400.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 426.000 | € -99.000 | |
| Van Ostadestraat 21 Kluis | 136 | E | € 380.000 |
+€ 44.880
4 stap(pen)
|
€ 424.880 | € -100.120 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vespasianus 7 Hondsbroek | 141 | 5 | A | € 500.000 | € 3.546 |
| Schout Boutenstraat 22 Buchten | 148 | 5 | C | € 425.000 | € 2.872 |
| Vriendenkringstraat 28 Limbricht | 135 | 5 | C | € 389.000 | € 2.881 |
| Irenelaan 42 Kluis | 138 | 6 | F | € 395.000 | € 2.862 |
| Begijnenhofstraat 32 Sittard-Centrum | 133 | 5 | C | € 389.000 | € 2.925 |
| Boulevard 31 Grevenbicht | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Van Ostadestraat 21 Kluis | 136 | 6 | E | € 380.000 | € 2.794 |
| Graaf van Loonstraat 11 Born | 128 | 4 | C | € 425.000 | € 3.320 |
| Spoorstraat 44 Geleen-Centrum | 139 | 5 | F | € 275.000 | € 1.978 |
| Straatsburglaan 62 Kemperkoul | 118 | 6 | A | € 375.000 | € 3.178 |